Povrchové úpravy

Komplexní služby pro lakovací linky a průmyslové povrchové úpravy

Dodáváme vybavení pro povrchové úpravy od barev a laků až po kompletní linky včetně komfortních servisních služeb

Víte, že...

Našim zákazníkům v oboru průmyslového lakování dodáváme kvalitní materiály a služby už přes 25 let?

Materiály, technologie a služby pro průmyslové povrchové úpravy

Materiály pro průmyslové lakování

Logo MEGA

Našim zákazníkům dodáváme materiály vysoké kvality od předního světového výrobce barev PPG Ind. spolu s profesionálními službami již více než 25 let. Dodáváme barvy a laky pro průmyslové lakovací linky, lakovny (kataforézní, práškové a mokré nátěrové systémy).

Jsme specialisté na kataforézu, průmyslové laky (liquidy) i práškové barvy. Připravíme vám barvy na míru dle vašich potřeb včetně zajištění analýzy lakovacích lázní, celé logistiky i konzultace.

Chci zjistit víc o materiálech
Technologie a služby pro povrchové úpravy

Logo MEGA-TEC

Díky dlouholetým zkušenostem navrhujeme a dodáváme technologie pro průmyslové povrchové úpravy, zejména pro kataforézu a ostatní moderní technologie. Realizujeme rovněž modernizace a přestavby stávajících technologií povrchových úprav.

Zajišťujeme servisní služby po celou dobu životnosti technologie, ať už jde o servis záruční, pozáruční, preventivní i urgentní.

Jsme pro naše zákazníky silným, spolehlivým partnerem a reagujeme na jejich specifické potřeby a výzvy. Neustálé zlepšujeme naše pracovní procesy a postupy, čímž zajišťujeme vysoký standard kvality naší technologie a služeb.

Chci zjistit víc o technologiích

Případové studie - reference

BWI GROUP kompletní kataforetická linka

BWI Group, Česko

Kompletní kataforéza v Chebu

V roce 2016 firma MEGA-TEC dodala celosvětově působící společnosti BWI GROUP kompletní kataforézní linku včetně dospalu a neutralizační stanice. Kompletní technologie je instalována v novém závodě pro výrobu automobilových tlumičů v Chebu.

Jedná se o vanovou linku předúpravy a kataforetického lakování se speciálním dopravním systémem „Walking beam“, tedy portálovým dopravníkem nad každou technologickou sekcí. V rámci jednoho taktu změní pozici všechny závěsy v lince, přičemž je zachována variabilita funkčních časů jednotlivých operací.

Parametry linky
rozměry závěsu s výrobky: 1700 x 900 x 1300 mm (D x Š x V)
hmotnost závěsu: 350 kg, takt linky 200 s

Čím je kataforézní linka výjimečná?

Walking Beam Variabilní časy operací Kompletní linka
Zeptat se na projekt
Zeptat se na projekt

Hledáte řešení na míru?

Nabízíme řešení podložená vlastním výzkumem, úspěšnými dodávkami a dlouholetými zkušenostmi se servisem. Naši inženýři a technologové připraví řešení přesně odpovídající vašim potřebám a požadavkům.

Kontaktujte nás