Industrial surface treatment

Průmyslové povrchové úpravy

Materiály a technologie s komfortním servisem

Víte, že...

Našim zákazníkům dodáváme kvalitní materiály a služby už přes 25 let?

Materiály, technologie a služby pro průmyslové povrchové úpravy, zejména kataforézu a další moderní technologie.

From membrane to industrial application

Materiály

Našim zákazníkům dodáváme ty kvalitní materiály a služby už více než 25 let. Kataforéza (obecně elektroforéza) využívá řízeného vylučování organické pryskyřice iontově rozpuštěné v demineralizované vodě na lakovaném výrobku.

Elektroforeticky nanesená barva je zárukou vysoké korozní odolnosti, které se využívá zejména v automobilovém, ale i ostatním strojírenském průmyslu, dále pak ve výrobě zemědělských a stavebních strojů, radiátorů a bílé techniky.

Pokračovat na Materiály povrchových úprav
From membrane to industrial application

Technologie a služby

Díky dlouholetým zkušenostem navrhujeme a dodáváme technologie pro průmyslové povrchové úpravy, zejména pro kataforézu a ostatní moderní technologie. Realizujeme rovněž modernizace a přestavby stávajících technologií povrchových úprav.

Zajišťujeme servisní služby po celou dobu životnosti technologie, ať už jde o servis záruční, pozáruční, preventivní i urgentní.

Pokračovat na Technologie a služby povrchových úprav

Hledáte řešení na míru?

Nabízíme řešení podložená vlastním výzkumem, úspěšnými dodávkami a dlouholetými zkušenostmi se servisem. Naši inženýři a technologové připraví řešení přesně odpovídající vašim potřebám a požadavkům.

Kontaktujte nás