Membrane processes in industrial applications

Membránové procesy v průmyslových aplikacích

Elektrodialýza, elektrodeionizace a bipolární membrány RALEX v průmyslových jednotkách a technologiích

Víte, že…

Membrány RALEX® se v MEGA vyvíjí a vyrábí již od roku 1985?

MEGA vyvíjí a vyrábí membrány RALEX®. Z těchto membrán skládáme svazky, které v technologických jednotkách zpracovávají roztoky od zkušebních laboratorních dávek až po velké průmyslové firmy.

From membrane to industrial application

Úprava vody

Pokročilá elektrodialýza umožňuje minimalizovat objem průmyslových odpadních vod a vracet cenné látky do výrobního procesu. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji máme plně pod kontrolou membrány, svazky i celé průmyslové jednotky.

Pokračovat na Úpravu vody
From membrane to industrial application

Zpracování syrovátky

Elektrodialýza dokáže upravit syrovátku a další vedlejší produkty výroby mléčných výrobků. Ušetříte náklady na likvidaci odpadu a získáte cenné látky pro další použití.

Pokračovat na Mlékárenství
From membrane to industrial application

Speciální aplikace

Tento segment zahrnuje široké spektrum aplikací elektromembránových procesů v různých průmyslových odvětvích. Nabízíme řešení pro potravinářství, výrobu výživových doplňků i nápojů (včetně vín a džusů). Naše jednotky mají uplatnění také při výrobě, čištění a recyklaci cenných látek. Ověřte si funkčnost elektroseparace v jednotkách RALEX®. Přivezte vzorky do Membránového inovačního centra nebo můžeme roztok otestovat přímo u vás v našich mobilních pilotních jednotkách.

Pokračovat na Speciální aplikace
MEGA RALEX Membranes Gas Separation

Úprava bioplynu na biometan (bioCNG)

Dodáváme technologii pro úpravu bioplynu na biometan (bioCNG) založenou na principu membránové separace plynů. Naše aplikace jsou vhodné jak pro zemědělské a komunální bioplynové stanice, tak i pro úpravu kalových plynů z ČOV. Jednotky RALEX® BU pokrývají kapacity od produkce bioCNG pro vlastní spotřebu v rámci jedné organizace až po produkci biometanu pro vtláčení do sítě. Aplikací naší technologie přispějete ke zlepšení životního prostředí za současného zvýšení zisku vaší společnosti.

Pokračovat na Plyny

Hledáte řešení na míru?

Technologie MEGA stojí na výsledcích vlastního výzkumu a vývoje. Také sami vyrábíme membrány, membránové svazky i celé jednotky. Naši procesní technologové upraví předpřipravené jednotky tak, aby optimálně řešily váš problém. Napište nebo zavolejte našim obchodníkům.

Kontaktujte nás