Membrane processes in industrial applications

Membránové procesy v průmyslových aplikacích

Elektrodialýza, elektrodeionizace a bipolární membrány RALEX v průmyslových jednotkách a technologiích

Víte, že…

Membrány RALEX® se v MEGA vyvíjí a vyrábí již od roku 1985?

MEGA vyvíjí a vyrábí membrány RALEX®. Z těchto membrán skládáme svazky, které v technologických jednotkách zpracovávají roztoky od zkušebních laboratorních dávek až po velké průmyslové firmy.

From membrane to industrial application

Úprava vody

Pokročilá elektrodialýza umožňuje minimalizovat objem průmyslových odpadních vod a vracet cenné látky do výrobního procesu. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji máme plně pod kontrolou membrány, svazky i celé průmyslové jednotky.

Pokračovat na Úpravu vody
From membrane to industrial application

Zpracování syrovátky

Elektrodialýza dokáže upravit syrovátku a další vedlejší produkty výroby mléčných výrobků. Ušetříte náklady na likvidaci odpadu a získáte cenné látky pro další použití.

Pokračovat na Mlékárenství
From membrane to industrial application

Speciální aplikace

Tento segment zahrnuje široké spektrum aplikací elektromembránových procesů v různých průmyslových odvětvích. Nabízíme řešení pro potravinářství, výrobu výživových doplňků i nápojů (včetně vín a džusů). Naše jednotky mají uplatnění také při výrobě, čištění a recyklaci cenných látek. Ověřte si funkčnost elektroseparace v jednotkách RALEX®. Přivezte vzorky do Membránového inovačního centra nebo můžeme roztok otestovat přímo u vás v našich mobilních pilotních jednotkách.

Pokračovat na Speciální aplikace

Hledáte řešení na míru?

Technologie MEGA stojí na výsledcích vlastního výzkumu a vývoje. Také sami vyrábíme membrány, membránové svazky i celé jednotky. Naši procesní technologové upraví předpřipravené jednotky tak, aby optimálně řešily váš problém. Napište nebo zavolejte našim obchodníkům.

Kontaktujte nás