Exkurze pro střední školy

Objednávka exkurze pro střední a vysoké školy

Prohlédněte si moderní výzkumné centrum, chemické laboratoře a výrobní prostory membránových technologií.

Jsme soukromá česká firma a jedna z mála firem na světě, která si v našem oboru oboru vyrábí vše od základní membrány až po celou průmyslovou jednotku. Naše technologie šetří zdroje a chrání životní prostředí.

Kontaminovanou odpadní vodu v průmyslu umíme rozdělit na kontaminant a čistou vodu. Automobily díky elektroforeticky nanesené barvě nereziví deset i více let. Starou ekologickou zátěž umíme neutralizovat i bez vytěžení zeminy několik desítek metrů do hloubky.

Naši výzkumníci zkoumají a vylepšují celou technologii od membrány až po jednotku. Disponují moderními přístroji, které přesně popisují změny v materiálech a výsledky chemických a fyzikálních dějů.

Přijďte k nám na exkurzi

Exkurze pořádáme v našem Membránovém Inovačním Centru (MIC) a ve výrobních halách ve Stráži pod Ralskem. Prohlídky jsou určené středním a vysokým školám s technickým či chemickým zaměřením příp. gymnáziím. Poznejte zázemí našich laboratoří (analytická, materiálová, technologická a laboratoř na separaci plynů) včetně nejmodernějších přístrojů jako je elektronový miskroskop.


Membrane programme

Pod Vinicí 87
471 27 Stráž pod Ralskem
Česká republika

Surface treatment

Po předchozí domluvě
Po - Pá, 08:00 - 14:00 hodin

Environmental services

Exkurze po laboratořích trvá cca 2 hodiny dle počtu návštěvníků
Součástí exkurze je hodinová prezentace o činnosti společnosti MEGA a MemBrain
Maximální počet návštěvníků činí 50
Provádí se ve skupinkách o cca 8-10 lidech
Exkurzi je možné domluvit i v anglickém jazyce

Poznejte na vlastní oči, jak vznikají zařízení, které oddělují znečištění a vodu

Virtuální prohlídka

Pojďte s námi na virtuální prohlídku

Než se k nám vydáte, přijměte pozvánku na krátkou virtuální prohlídku společností MEGA a MemBrain, které poskytují řešení průmyslové elektrodialýzy, průmyslové nátěrové hmoty a technologie a ekologické služby.

Příjemné pracovní prostředí v MEGA

Prohlídka po MemBrain

Přijďte si prohlédnout naše výzkumné centrum včetně moderních chemických laboratoří. Poznáte na vlastní oči, co vše je třeba vyřešit a vyzkoumat, než vznikne zařízení na míru pro potřeby zákazníka.

MemBrain, dceřiná firma MEGA, provozuje Membránové inovační centrum, jehož hlavním cílem je vytvořit podmínky pro výzkum inovativních technologií se zaměřením na membránové procesy a jejich následné uplatnění v průmyslových aplikací. Díky nepřetržitému výzkumu jsme na světové špičce znalostí elektromembránových procesů a tento obor posouváme stále dál.

Příjemné pracovní prostředí v MEGA

Prohlídka po MEGA

Společnost MEGA zastřešuje skupinu technologických firem s celosvětovou působností, jejíž historie se začala psát již v roce 1976.

Provedeme vás výrobou průmyslové technologie s unikátní know how, které dodáváme firmám z energetiky, potravinářství, chemického i farmaceutického průmyslu, automotive a dalších odvětví.

Přijďte si prohlédnout naše výrobní haly, kde montujeme technologické celky, které pomáhají chránit životní prostředí.

Objednávka exkurze pro střední a vysoké školy

Naši odborníci jsou připraveni seznámit vás s nejnovějšími technologiemi, které pomáhají chránit přírodní zdroje. Přesto je třeba prohlídku předem rezervovat. Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

Vaše osobní údaje, které jste zde vyplnil/a (dále jen „osobní údaje“), budou využity za účelem sjednání termínu a následné realizace exkurze v MEGA a.s. nebo MemBrain s.r.o. Pokud si přejete, abychom Vás oslovili, je třeba udělit souhlas k zpracování osobních údajů za tímto účelem (viz níže).

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Světlana Adamová

Světlana Adamová

Ředitelka Centrálního marketingu

+420 724 166 445 svetlana.adamova@mega.cz
Jana Vorlová Čeledová

Jana Vorlová Čeledová

Vedoucí personálně-právního oddělení

+420 606 379 882 jana.celedova@mega.cz

MEGA a.s.

management a výroba

Pod Vinicí 87
471 27 Stráž pod Ralskem
Česká republika

Ukázat na mapě