JavaScript Menu by Deluxe-Menu.com

по-русски english

Aktuality
Komunikační centrum

Snadný způsob komunikace se společností MEGA a.s.

Kontakt

sídlo, fakturační adresa

MEGA a.s.
Drahobejlova 1452/54
190 00  Praha 9 – Vysočany
Česká republika

korespondenční adresa

MEGA a.s.
Pod Vinicí 87
471 27  Stráž pod Ralskem
Česká republika

telefon: +420 487 888 111
fax: +420 487 888 102
e-mail: info@mega.cz

ID datové schránky

ui6cfzk

Dceřiné společnosti

MEGA-TEC s.r.o.
Bystřice pod Perštejnem

MEGA ProfiLine
Stavropol, Rusko

MemBrain s.r.o.
Stráž pod Ralskem

Weblogo
 

AKTUALITY

Ministr financí Andrej Babiš navštívil MEGA

V doprovodu majitele skupiny MEGA, Luboše Nováka, managementu MEGA a MemBrain, a kandidátky na hejtmana Libereckého kraje Jitky Volfové, se seznámil s výrobou elektromembránových zařízení a Membránovým inovačním centrem. Následně diskutovali problematiku podnikání v České republice a postavení České republiky v rámci Evropské unie s ohledem na aktuální situaci ve světě.

 

Světové membránové špičky v Praze

20. 5. 2016, Stráž pod Ralskem — Tento týden v Praze proběhla unikátní celosvětová dvojkonference zaměřená na membránové procesy s podporou firem MEGA a MemBrain ze Stráže pod Ralskem. Celou akci organizovala s podporou Višegrádského fondu a Libereckého kraje českolipská Česká membránová platforma. Konferenci zaštítili ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a hejtman Středočeského kraje Miloš Petera.

Konference se zúčastnilo více než 250 vědců, výzkumníků i podnikatelů ze 34 zemí světa. Ti se ve třech souběžných přednáškových blocích během celého týdne dělili o svoje poznatky. Mezi nejzajímavější představené novinky se řadí výroba biopaliva - bioCNG - pomocí membránových procesů nebo zpětné získávání surovin a cenných látek z odpadních proudů za použití integrovaných a speciálních membránových procesů.

Vědecká konference Permea a průmyslová konference Melpro se konaly ve stejný čas na stejném místě. Ve třech přednáškových sálech probíhaly přednášky z obou konferencí a účastníci si mohli podle tématu vybrat, jestli dají přednost technologickým novinkám ze světových laboratoří nebo představení úspěšného převedení funkční technologie z laboratoře do praxe. Vystupující výzkumníci i zástupci průmyslu jsou skutečnými špičkami ve svém oboru, žádná světová konference letos už nebude mít tak kvalitní přednášející.

“Tuto dvojkonferenci jsme podpořili a pomáhali organizovat, protože jejich zaměření je blízké tomu, co budujeme ve Stráži pod Ralskem. Membránové inovační centrum a společnost MemBrain přináší nové způsoby použití membránových technologií a MEGA je díky svým zkušenostem ze světových trhů pomáhá aplikovat v průmyslu po celém světě,” řekl Luboš Novák, majitel skupiny MEGA, prezident České membránové platformy a místopředseda konference.

Na závěr konference účastníci navštívili firmu MEGA a Membránové inovační centrum společnosti MemBrain, kde se seznámili s fungováním jednotlivých laboratoří a na vlastní oči viděli rozdíl mezi stolními laboratorními jednotkami a průmyslovými zařízeními, kolem kterých je potřeba postavit halu.

Skupina firem MEGA podnikatele Luboše Nováka v loňském roce překročila obrat 1 miliardy korun. Skupina je zaměřená na membránové filtrace v různých odvětvích průmyslu, materiály a technologie průmyslových povrchových úprav a ekologické služby. Všechny nabízené produkty a služby vedou ke snížení ekologické zátěže a k udržitelnému rozvoji. Membránové technologie jsou postavené na vlastním výzkumu a výrobě, a díky přímému mezinárodnímu zastoupení se používají po celém světě. Letos firma dokončila zatím největší zakázku v Bělorusku a připravuje se spuštění zásadního projektu v Latinské Americe.

Hires fotografie
https://www.dropbox.com/s/tnfygnit3f6uaph/TZ_MEGA_konference_hires.zip?dl=0

Kontakt pro média
Mgr. Světlana Adamová, +420 724 166 445, svetlana.adamova@mega.cz, www.mega.cz

Předávání cen za studentské práce
Předávání cen za studentské práce
Předávání cen za studentské práce
Předávání cen za studentské práce
Prof. E. Drioli přednáší
Prof. E. Drioli přednáší
Prof. E. Drioli přednáší
Prof. E. Drioli přednáší

Sponzorujeme setkání světových vědců

MEGA je hrdým sponzorem celosvětové membránové konference PERMEA, na níž je registrováno přes 250 účastníků z 33 zemí. V květnu je v Praze čekají čtyři dny nabité přednáškami světových špiček v oboru.

Souběžně s konferencí PERMEA, zaměřenou na vědecké poznatky, bude probíhat i přidružená konference MELPRO orientovaná na využití membránových procesů v průmyslu. Na jednom místě se tedy potkají nejnovější trendy a reálné aplikace.

Předsedou konference je profesor Enrico Drioli z Univerzity v Kalábrii, společně s ním Ing. Luboš Novák, držitel ocenění Česká hlava a finalista EY Podnikatel roku, a také profesor Petr Mikulášek z Univerzity v Pardubicích. Mezi přednášejícími přivítají mimo jiných profesora Barta Van der Bruggena z Univerzity Leuven v Belgii, prezidenta Evropské membránové společnosti, profesora Wojciecha Kuajwského z Univerzity v Toruni, prezidenta Polské membránové společnosti. Dalšími přednášejícími jsou Gerald Pourcelly, Lidietta Giorno, Andey Yaroslavtcev, Kew-Ho Lee, Satyajai Mayor, Young Moo Lee, Wanquin Jin, Koo Lung Tung, Xuehong Gu a Kang Li.

Zaregistrujte se a také vy se dozvíte, jaké jsou nejnovější trendy v membránových procesech!


EY Podnikatel roku 2015 - finalista soutěže

Vědec, podnikatel, zakladatel a majitel skupiny MEGA, Ing. Luboš Novák, CSc., se stal jedním z pěti finalistů soutěže EY Podnikatel roku 2015. Na pódiu Luboš Novák připomněl, že ocenění není pouze jeho osobní zásluhou, ale je to ocenění pro celý tým, se kterým od osmdesátých let pracoval a po revoluci postupně budoval firmu a prodejní síť na západ i východ od České republiky.

EY Podnikatelem roku 2015 České republiky se stal Zdeněk Pelc, předseda představenstva a majitel společnosti GZ Media, a.s.

Soutěž EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů založená společností Ernst&Young v roce 1986. V České republice se soutěž koná od roku 2000.

EY Entrepreneur of the Year 2015
EY Entrepreneur of the Year 2015
EY Entrepreneur of the Year 2015
EY Entrepreneur of the Year 2015
EY Entrepreneur of the Year 2015
EY Entrepreneur of the Year 2015

Podnikatel roku Libereckého kraje - regionální vítěz

Ing. Luboš Novák, CSc., majitel a generální ředitel skupiny MEGA, se stal regionálním vítězem v soutěži EY Podnikatel roku Libereckého kraje. Postupuje tak jako finalista do národního kola, které proběhne 1. března na Žofíně.

Soutěž EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů založená společností Ernst&Young v roce 1986. V České republice se soutěž koná od roku 2000.


Změny ve vedení společnosti

V letošním roce se MEGA bude ještě více soustředit na uvádění nových produktů a otevírání nových trhů. Pozici Ředitel strategického rozvoje obsazuje Ing. Libor Nejedlý, který využije svých zkušeností získaných v roli ředitele Divize membránových procesů. Na této klíčové pozici se bude zodpovídat přímo majiteli skupiny MEGA.

Post ředitele Divize membránových procesů nově zaujímá Ing. Zbyněk Petráš, který doposud působil jako výkonný ředitel dceřiné společnosti MemBrain. Na jeho pozici přichází Ing. Vladimír Kysela a vědeckým ředitelem firmy MemBrain je od 1. 1. 2016 Ing. Petr Křižánek, Ph. D.


Ocenění projektu MPure® EDI

Soutěž Podnikatelský projekt roku oceňuje nejlepší podnikatelské projekty podpořené ze Strukturálních fondů Evropské unie. MEGA se umístila na druhém místě v kategorii Inovace za zavedení výroby inovovaných elektrodeionizačních zařízení na přípravu ultračisté vody. Více informací k soutěži.

Zdroj fotografie: www.tcpisek.cz


Aquatech Amsterdam 2015

MEGA na největším světovém veletrhu technologií pro zpracování vody představila elektrodeionizační modul RALEX MPure36® a jednotku HPWU MPure® pro přípravu ultračisté vody. Během celé výstavy byl o jednotku i moduly obrovský zájem a stávající i budoucí zákazníci potvrdili kvalitu celého řešení.


Korejský velvyslanec navštívil MEGA

Jeho Excelence Hayong Moon, velvyslanec Jižní Koreje, přijel v říjnu na návštěvu skupiny MEGA. Navštívil výrobu, montáž a Membránové inovační centrum. Následně jednal s managementem o možnostech spolupráce.

J.E. Hayong Moon spolu s Lubošem Novákem obdržel Cenu Jiříka z Kunštátu a Poděbrad za přínos v oboru a k integraci v Evropě. Díky jeho úsilí a proaktivnímu přístupu byly během jeho pobytu v Praze podepsány dvě významné investiční dohody mezi českou vládou a předními korejskými společnostmi, současně dosáhl významných pokroků ve vzájemných vztazích České a Korejské republiky.

Korean ambassador visited MEGA
Korean ambassador visited MEGA
Korean ambassador visited MEGA
Korean ambassador visited MEGA
Korean ambassador visited MEGA
Korean ambassador visited MEGA

Luboš Novák obdržel medaili Jiříka z Kunštátu a Poděbrad

Majitel firem skupiny MEGA Luboš Novák obdržel z rukou Ministra průmyslu a obchodu medaili Jiříka z Kunštátu a Poděbrad za přínos oboru a k integraci v Evropě.

Více informací na http://www.mpo.cz/dokument162117.html

Zdroj fotografií: MPO


Letní membránová škola 2015

Skupina MEGA hostila 32. ročník Letní membránové školy, kterou letos pořádala Česká membránová platforma. Prestižní pětidenní akce, na níž přednášely světové špičky z oboru, přilákala studenty i zástupce průmyslových partnerů z 16 zemí. Součástí školy byly i workshopy v prostorách Membránového inovačního centra, zaměřené na reálnou práci s elektrodialyzéry nebo přípravu a testování membrán. Letní membránová škola se během 32 let konala v České republice už podruhé, poprvé to bylo v roce 2006 v Praze.

EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015
EMS Summer School 2015

Výzkum nanoželeza opět oceněn

Jaroslav Hrabal obdržel za vývoj a použití nanoželeza pro sanaci kontaminovaných podzemních vod prestižní diplom Theodora Ježdíka, známého českého profesora hydrologie a projektanta vodních nádrží a toků.

Nanoželezo se v místech, kde jsou kontaminované spodní vody, vtláčí do země a postupně na sebe váže škodlivé látky. Tímto způsobem se dají čistit podzemní vody v blízkosti špatně projektovaných skládek, míst kde unikly chemikálie nebo jiných míst s ekologickou zátěží.


Anuga FoodTec 2015

MEGA se zúčastnila mezinárodní výstavy Anuga FoodTec v německém Kolíně nad Rýnem. Souběžně s výstavou se konala konference o separaci a sušení pro mlékárenský průmysl, kde byla MEGA zastoupena společnou přednáškou s partnerem Novasep.

Anuga FoodTec
Anuga FoodTec
Anuga FoodTec
Anuga FoodTec
Anuga FoodTec
Anuga FoodTec

Prezident republiky ve Stráži pod Ralskem

Ve čtvrtek 25. března 2015 se generální ředitel Luboš Novák zúčastnil setkání prezidenta Miloše Zemana se zástupci Stráže p. Ralskem. "Stejně jako jsou důležité zásoby uranu, hnědého uhlí a řady dalších surovin, jsou důležité i zásoby kvalitní pitné vody. Tu bychom určitě neměli otravovat jedy jenom proto, abychom jiné zásoby vytěžili," řekl na setkání Zeman. Přestože se v Podještědí uran stále nachází, s další těžbou se zatím nepočítá.

Fotogalerie na serveru novinypodralskem.cz

Video na serveru České televize


XXXII. Evropská letní membránová škola 2015

Letos se mezi 21. a 26. červnem v České republice uskuteční Letní membránová škola. Zájemce do problematiky membránových procesů uvede na svých přednáškách řada špičkových domácích či zahraničních odborníků. Účastníci se budou moci následně zúčastnit i workshopů v laboratořích a exkurzí ve firmách, které již pokročilé membránové procesy aplikovaly. MEGA a MemBrain jsou mezi společnostmi, které Letní membránovou školu podporují a poskytnou prostory a vybavení pro přednášky a workshopy v laboratořích. Přečtěte si více informací na webu czemp.cz a také přijeďte na letní školu!


Zahájení kurzu Diplomovaný controllingový specialista

V MEGA a.s. byl zahájen kurz Diplomovaný controllingový specialista. Tento kurz je podporován programem „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“, který administruje MPSV prostřednictvím Úřadu práce v České Lípě. Kurz bude zakončen v květnu 2015. Úspěšní účastníci obdrží certifikát Diplomovaný controllingový specialista s mezinárodní platností.

Více informací o dotačních projektech najdete zde.


Ministr průmyslu a obchodu navštívil areál MEGA a MemBrain

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek v pátek 9. ledna navštívil areál firem MEGA a MemBrain. Generální ředitel a management obou společností ho provedl výrobou membrán a laboratořemi v Membránovém inovačním centru. Ministr ocenil zaměření firmy MemBrain na rychlý přenos výsledků výzkumu do praxe. Svou návštěvu zakončil přáním, aby v České republice bylo více výzkumných institucí jako je MemBrain.


Výběrové řízení na poskytovatele úklidových služeb

Společnost MEGA a.s. vyhlašuje výběrové řízení na poskytovatele úklidových služeb pro rok 2015. 

Bližší informace si, prosím, vyžádejte na e-mailu jana.cvancarova@mega.cz nebo na telefonu 702 058 745. Děkujeme.

Výběrové řízení končí v pátek 28. listopadu 2014 předložením nabídek firem, které se 25. listopadu 2014 zúčastnily prohlídky areálu.


MEGA ve spolupráci s TUL získala patent na sanaci kontaminovaných hornin.

MEGA ve spolupráci s TUL získala patent na sanaci kontaminovaných hornin. Patentovaný způsob použití nanočástic železa v elektrickém poli je oproti stávajícím procesům účinnější, šetrnější díky nižším dávkám nanoželeza a je možné použít řidší síť injektážních vrtů, případně použít tento typ sanace tam, kde by to jinak nebylo možné. Uznání patentu završuje pět let výzkumu a prověřené použití v terénu.

Difúzní reaktivní bariéra (PDF, 2,8 MB)
Použití elektrického pole k sanaci lokalit kontaminovaných chlorovanými ethyleny (PDF, 1,7 MB)
Reaktivní práškový materiál na bázi nano a mikročástic železa (PDF, 2,3 MB)


Setkání prezidenta Miloše Zemana s podnikateli

Na pozvání hejtmana Libereckého kraje Martina Půty se generální ředitel MEGA a.s., Ing. Luboš Novák, CSc., zúčastnil na závěr prvního dne návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Liberci slavnostní večeře se zástupci podnikatelské sféry. Večeře probíhala v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev. Více o návštěvě prezidenta najdete v online verzi Deníku.


MEGA Cup 2014 – fotogalerie

MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014
MEGA Cup 2014

MEGA zlatým sponzorem konference MELPRO

MEGA a.s. se stala zlatým sponzorem konference MELPRO, kterou pořádala Česká membránová platforma o.s. ve spolupráci s Ústavem makromolekulární chemie AV ČR v.v.i. ve dnech 18.-21. května 2014 v Praze. Konference byla tematicky zaměřena na membránové a elektromembránové procesy a její základní vizí bylo maximální propojení akademické a průmyslové sféry, s důrazem na integrované membránové procesy. Konference se zúčastnilo 120 účastníků z 16 států světa, kteří vystoupili se čtyřiceti přednáškami a prezentovali padesát posterů. Na závěr konference měli účastníci možnost zúčastnit se exkurze do výrobních prostor společnosti MEGA a.s. a do nově vybudovaného Membránového inovačního centra ve Stráži pod Ralskem.

Konference MELPRO bude pokračovat i v budoucnu. V roce 2016 se stane součástí konference zemí visegradské skupiny – PERMEA, která se uskuteční 15.-19. května 2016 v České republice.

MELPRO 2014 – poděkování sponzorům a partnerům
MELPRO 2014 – poděkování sponzorům a partnerům
MELPRO 2014 – registrace účastníků
MELPRO 2014 – registrace účastníků
MELPRO 2014 – společná fotografie účastníků
MELPRO 2014 – společná fotografie účastníků

Generální ředitel firmy Mega a.s. se stane členem Ekonomické rady Libereckého kraje

Generální ředitel a předseda jednočlenného představenstva firmy MEGA a.s., sídlící ve Stráži pod Ralskem, Ing. Luboš Novák, se zapojí do činnosti Ekonomické komise Libereckého kraje, poradního orgánu hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Generální ředitel přijal hejtmanovu nabídku na závěr celodenní návštěvy firmy realizující komplexní membránový program nabízený pod obchodní značkou RALEX, která se uskutečnila v závěru minulého týdne.

Celý článek najdete na webu Libereckého kraje.


Návštěva účastníků projektu Comenius

Ve středu 16. října 2013 navštívili společnost MEGA a.s. účastníci projektu Comenius z Česka, Francie, Španělska, Polska, Turecka, Bulharska a Irska. Cílem tohoto projektu je zlepšení ekonomicko-ekologického myšlení naší dorůstající generace. Děti a jejich pedag.doprovod se ve firmě seznámily s principy membránových procesů, nahlédly do tajů výroby membrán a kompletace odsolovacích zařízení.

Comenius 2013
Comenius 2013

Seminář Elektromembránové procesy

Ve čtvrtek 10. října 2013 poskytla MEGA a.s. zázemí pro konání dalšího odborného semináře na téma Elektromembránové procesy, který pořádala Česká membránová platforma (CZEMP). Semináře se účastnili jak studenti maturitního ročníku mimoňského gymnázia se zájmem o VŠ studium v oboru fyzikálně-chemickém, tak studenti několika VŠ s podobným zaměřením. Úvodního slova ke studentům se ujal přímo generální ředitel MEGA a.s., poté následovaly přednášky o teorii elektromembránových procesů, jejich možných i již realizovaných aplikacích. Součástí semináře byla i exkurze ve výrobně-montážních prostorách společnosti MEGA a.s.

seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013
seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013
seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013
seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013
seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013
seminář Elektromembránové procesy, říjen 2013

MEGA a.s. vyslala své mladé zástupce do Paříže

Ne každé dítě má možnost vidět Paříž, ale děti zaměstnanců firem skupiny MEGA GROUP za 80% přispění zaměstnavatele v termínu od 28. 8. do 1. 9. 2013 navštívily zábavný park Disneyland, dominantu Paříže i Louvre.

V Disneylandu děti vyzkoušely turisty nejoblíbenější atrakce:

 • Space Mountain: Mission 2 – Ze Země na Měsíc: Ani křik lidí uvnitř této atrakce neodradil děti od návštěvy ocelové horské dráhy. S obrovským zrychlením (přetížení tu má sílu 1,5 G) nás vystřelilo gigantické dělo, které bylo vidět při příchodu na atrakci, následoval rychlý pád, třistašedesátistupňové otočky, rychlé náklony a jízda kamsi do neznáma.
 • Stále být ve střehu nás přinutila atrakce Buzz Lightyear Laser Blast. Děti sbíraly body zběsilou střelbou do terčů připevněných na oživlých hračkách z filmu Toy Story. Jak se kdo činil střelbou z laseru, to nám prozradilo bodové hodnocení na konci atrakce.
 • The Twilight Zone Tower of Terror: Polorozpadlý hotel, kde je vše naruby vč. starého výtahu, který se s námi v sedmém patře utrhl; opravdu nezapomenutelný hororový zážitek… Protože jsme naštěstí pád výtahu nějakým zázrakem přežili, zamířili jsme k další atrakci.
 • Big Thunder Mountain: Tady jsme chtěli využít vstupenku ke kratšímu čekání /Fast Pass/, ale bylo nám oznámeno, že došlo k technickým potížím a nelze přesně určit dobu, kdy bude znovu otevřeno. Nejdříve jsme váhali, zda tedy horskou dráhu navštívit jindy, nebo ji raději vynechat, nakonec ale většina rozhodla, že to nevzdáme a atrakci navštívíme. Parní lokomotiva mocně vyfukující páru s námi o tři hodiny později projela Hřmící horou a opuštěným dolem z 19. století.
 • Pirates of the Caribbean: Vstříc dobrodružství jsme se tentokrát vydali po vodě pomalu jedoucí lodičkou. Podzemí plné pirátů navodilo neopakovatelnou atmosféru objevitelských plaveb, pirátských soubojů při honbě za poklady a bitev o uloupenou kořist.

V Paříži děti navštívily Eiffelovu věž, poobědvaly v luxusní francouzské restauraci Chez Ribe - Eiffel Tower, prošly Tuilerijské zahrady a v Louvru proslulou skleněnou pyramidu.

Krásné prázdninové počasí přispělo k nádherným a nezapomenutelným zážitkům.

Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013
Disneyland a Paříž 2013

Oborný seminář Elektromembránové procesy

Zveme Vás na odborný seminář Elektromembránové procesy, který pořádá CZEMP – Česká membránová platforma ve spolupráci se společností MEGA a.s. Seminář se koná 10. října 2013 od 9 hodin v hlavní budově MEGA a.s., Pod Vinicí 87, Stráž pod Ralskem.

Přihlašujte se, prosím, do třetího října 2013 na emailové adrese info@czemp.cz.

Přílohy:
Program semináře
Kalendář akcí České membránové platformy.


Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi

V prostorách českolipského gymnázia proběhl v pátek 14. června 2013 seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi pořádaný Českou membránovou platformou.

O tom, že chemie není jen nudný obor, se studenty z několika středních škol Českolipska snažili přesvědčit lektoři Vysokých škol a zástupci průmyslové sféry společností MEGA a.s. a MemBrain s.r.o.

Z médií:
Českolipský deník, i-noviny.cz

Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi
Seminář Membránové procesy a jejich využití v praxi

Společnost MEGA a.s. – výherce 4. ročníku soutěže HSBC Bank na podporu českého exportu

HSBC Grant věnoval milion nejlepším exportérům


Praha, 16. dubna 2013 – 4. ročník projektu na podporu exportu HSBC GRANT. Ten jedinečnou formou kombinuje financování českých exportérů soukromou sférou s poskytováním poradenství odbornými partnery a oborovými asociacemi. Dva vítězové dvoukolové soutěže získali cenu, každý v hodnotě 500 000 Kč, a zároveň nezbytné know-how v podobě právního a obchodního poradenství při řešení konkrétních exportních případů. Odbornou pomoc poskytnou partneři projektu – Česká exportní banka, Ernst&Young, EGAP, White&Case a nově Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Vítězové soutěže byli včera večer vyhlášeni na slavnostním gala večeru v budově České národní banky:

 • Společnost MEGA a.s. se zabývá vývojem, výrobou a exportem pokročilých elektromembránových zařízení. Grant využije na podporu exportu zařízení EDI.

 • Společnost TEDOM a.s. je předním světovým výrobcem kogeneračních jednotek, energeticky úsporných zařízení pro společnou výrobu elektřiny a tepla. Výhru použije na podporu prodeje kogeneračních jednotek do velkého logistického centra v Rusku.

HSBC GRANT na podporu exportu je unikátní projekt zaměřující se na podporu českých podniků při rozvoji jejich exportních aktivit. Principem projektu je grantová soutěž a odborné semináře pro exportéry, na kterých díky HSBC a jejím partnerům získáte potřebné znalosti ke svému dalšímu rozvoji.

www.podporaexportu.cz

HSBC GRANT v médiích:

CFO World

EMD consultants

EKONOM

PRŮMYSL. CZ

EURO

 

Výherce 4. ročníku soutěže HSBC Bank
Výherce 4. ročníku soutěže HSBC Bank
Výherce 4. ročníku soutěže HSBC Bank
Výherce 4. ročníku soutěže HSBC Bank

Dětský zimní lyžařský pobyt / Bedřichov 2013

Děti zaměstnanců firem skupiny MEGA GROUP měly opět v lednu příležitost zdokonalit se v lyžování v rámci sociálního programu MEGA a.s. zcela zdarma. Rozpočet na jedno dítě činil cca 5 443, - Kč (ubytování, plná penze, pitný režim, permanentky na vlek atd.).


S obavami jsme sledovali vývoj počasí, hlavně stav a kvalitu sněhové pokrývky. Den před odjezdem do Bedřichova napadlo poměrně dost sněhu, a tak nás celý pobyt provázelo nejen krásné slunečné počasí a modrá obloha, ale i kvalitní sníh. Perfektní podmínky pro lyžování přispěly k dobré náladě všech dětí.


Atmosféru Vám přiblíží naše fotografie...

Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013
Bedřichov 2013

Pocta hejtmana Libereckého kraje

Tento rok Rada Libereckého kraje vybrala šest významných osobností, které svou prací a mnohdy celoživotním dílem ze všech různých oblastí lidské činnosti přispěly k věhlasu Libereckého kraje. Toto významné ocenění obdržel pan Ing. Luboš Novák, CSc. ve čtvrtek 25.10.2012.

Více na webových stránkách Libereckého kraje http://www.kraj-lbc.cz//id:172836

 

Společné foto oceněných
Společné foto oceněných
Hejtman předává poctu Luboši Novákovi
Hejtman předává poctu Luboši Novákovi

Podnikový ekolog

„ MEGA a.s. připravuje výběrové řízení na pozici Podnikový ekolog. Případným zájemcům s příslušným vzděláním a praxí doporučujeme sledovat naše webové stránky, na kterých ve 39.KT zveřejníme více informací. „


Oznámení o spuštění webových stránek Divize membránových procesů

Tímto bychom Vás rádi informovali, že jsme spustili nové webové stránky Divize membránových procesů www.ralex.eu .

New website www.ralex.eu
New website www.ralex.eu

Dětské letní soustředění

Stejně jako v loňském roce společnost MEGA a.s. zorganizovala pro děti svých zaměstnanců týdenní pobyt, který je plně hrazen v rámci sociálního programu firmou MEGA a.s.
Tentokrát jsme vybrali rekreační středisko Fiola, které se nachází na Českomoravské vrchovině v krásném údolí řeky Jihlavy.

 

Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt
Dětský pobyt

Krátký cyklistický výlet za nejdelších dnů

V rámci posilování sounáležitosti s firmou a poznáváním okolí vyjelo 20 zaměstnanců firem MEGA a MemBrain v čele s majitelem společnosti k prameništi Ploučnice. Počasí bylo objednané dlouho dopředu a dobře zvolená trasa v celkové délce 32km po převážně místních cyklostezkách tak všem účastníkům bez problémů pomohla nastartovat po dlouhé době opět slunečný víkend.  

 

Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet
Cyklistický výlet

Delegace z Orenburské oblasti v MEGA a.s.

Delegace z Orenburské oblasti, vedená gubernátorem Jurijem Alexandrovičem Bergem navštívila několik firem a podniků našeho regionu, mezi které patřila i naše společnost MEGA a.s.

Více na stránkách Libereckého kraje: http://www.kraj-lbc.cz/aktuality/id:158773

Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti
Delegace z Orenburské oblasti

Recept na vydařenou narozeninovou oslavu

Objednejte slunečné počasí, vytvořte dobrý organizační tým, vytipujte sportovní i jiné zdroje pobavení svých hostů nebo obchodních partnerů z celého světa, zajistěte dostatečné množství pochoutek i pitný režim – a oslava může začít…

Ve dnech 4. -6.5.2012 se v prostorách Malevilu konal další ročník MEGA Cupu, tentokrát spojený s oslavami dvacátého výročí založení firmy MEGA a.s.  Tuto událost si nenechali ujít ani hosté z opačné strany zeměkoule, ani hosté z tuzemska. A rozhodně své účasti nelitovali, protože měli z čeho vybírat. Vedle tradičních sportů, jako je bowling, cyklistika, golf, squash, volejbal, zaujaly i – pro mnohé návštěvníky méně známé – skákací boty nebo segway. Milovníci adrenalinových sportů mohli ocenit show Martina Šimůnka, vyzkoušet svou odvahu ve výškách nebo se odreagovat při jízdě na čtyřkolce. Někdo dal přednost thajské nebo klasické masáži, jízdě na koni, vystoupení karatistů, někdo si vyzkoušel foukání skla, mnozí gratulanti si nenechali ujít možnost podívat se přímo do areálu společnosti MEGA.

Velkou pozornost, jako obvykle, na sebe strhl tenisový turnaj, jehož průběh připravil a řídil známý tenista Karel Nováček. Vítězem se po urputných bojích stala dvojice Luboš Novák –L. Nejedlý, druhé místo získali deblisté J. Beneš a J. Rozkovec, třetí pozici vybojoval pár Tomášek – Strakatý. Všem upřímně blahopřejeme.

Nejen sportem živ je člověk, říká se, a možná proto večer zpestřila turecká kapela, břišní tanečnice – a přišel i kouzelník. Hezkým závěrem bylo vypouštění a sledování lampionků štěstí.  Prý si v okamžiku, kdy se lampion štěstí vznese, může člověk něco přát. Přejme si tedy hodně podobně příjemných setkání lidí z různých koutů světa, a jubilantovi, společnosti MEGA, popřejme do dalších let ještě mnoho úspěchů.

Fotografie z celé akce: http://data.mega.cz/100/110/MEGACUP_2012_foto.zip

MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012
MEGA Cup 2012

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve společnosti MEGA a.s.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve společnosti MEGA a.s. pro studenty VŠCHT a Univerzity Pardubice.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve společnosti MEGA a.s.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve společnosti MEGA a.s.

Společenský ples společností MEGA a.s. a MEGA-TEC, s.r.o.

V sobotu 18. února se konal společenský ples pořádaný společností MEGA a.s. a MEGA-TEC s.r.o.  Večerem provázel Vladimír Hron, hostem programu byla Heidi Janků, nechyběl uvítací přípitek, barmanský servis a bohatá tombola.

Fotogalerii naleznete na webové stránce: http://ples.starhard.eu/mega_2012/index.htm


Bedřichov 2012

V rámci sociálního programu společnosti MEGA a.s. uspořádala další ročník lyžařského soustředění v Bedřichově. Krásné prostřední zimních Jizerských hor nám umožnilo zažít spoustu legrace a zajímavých zážitků.

Níže minifotogalerie.

Bedřichov 2012
Bedřichov 2012
Bedřichov 2012
Bedřichov 2012
Bedřichov 2012
Bedřichov 2012

Úspěšný nový rok 2012

Pohodové Vánoce a úspěšný nový rok 2012, hodně sil k naplnění vašich cílů a předsevzetí, Vám přeje společnost MEGA a.s.

 

Novoročenka 2012
Novoročenka 2012

Německo - Tropical Islands

V rámci sociálního programu uspořádala společnost MEGA a.s. čtyřdenní dětské soustředění v Německu. Výletu se zúčastnilo 16 dětí ve věku od 9 do 15 let.

Děti navštívily unikátní přírodní bludiště v Bautzenu, Dinosauří park, park miniatur Kleinwelka a Aquapark Tropical Islands.

Jsme rádi, že se pobyt v Německu vydařil a že se děti před začátkem školy dostatečně vyřádily.

Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011
Německo 2011

Prezident republiky Václav Klaus s chotí v MEGA a.s.

Během třídenní oficiální návštěvy Libereckého kraje prezidentský pár navštívil dne 18.04.2011 v doprovodu hejtmana Libereckého kraje Stanislava Eichlera a starostky města Stráž pod Ralskem naši společnost MEGA a.s.,

Návštěvu zahájil Luboš Novák, generální ředitel MEGA a.s., prohlídkou výrobních prostor, ukázkou technologických celků a prezentací produktů, na kterých byly uplatněny technologie MEGA a.s.. 

V závěru návštěvy společnosti MEGA a.s. prezidentský pár s doprovodem zhlédl stručnou prezentací firmy.

Více na webových stránkách Libereckého kraje: http://www.kraj-lbc.cz/aktuality/id:112079

Prezidentský pár s doprovodem
Prezidentský pár s doprovodem
Ukázka výrobních prostor MEGA a.s.
Ukázka výrobních prostor MEGA a.s.
Ukázka výrobních prostor MEGA a.s.
Ukázka výrobních prostor MEGA a.s.
Prezentace společnosti MEGA a.s.
Prezentace společnosti MEGA a.s.
Prezentace společnosti MEGA a.s.
Prezentace společnosti MEGA a.s.
Podpis do pamětní knihy města Stráž pod Ralskem
Podpis do pamětní knihy města Stráž pod Ralskem
Předání daru
Předání daru
Předání daru
Předání daru
Loučení s prezidentem republiky Václavem Klausem
Loučení s prezidentem republiky Václavem Klausem

MEGA a.s. navštíví prezidentský pár

Prezident České republiky Václav Klaus s chotí přijede ve dnech 18. až 20. dubna 2011 na oficiální návštěvu Libereckého kraje.

V průběhu třídenní návštěvy pan prezident a Livie Klausová navštíví města a obce našeho kraje, setká se s jejich představiteli a občany a zavítá i do několika významných průmyslových podniků.

Více na stránkách Libereckého kraje: http://www.kraj-lbc.cz/aktuality/id:109595

 


Dětské lyžařské soustředění 2011

Každoroční lyžařské soustředění pro děti zaměstnanců MEGA a.s. proběhlo v termínu od  19.01. do 23.01.2011 v Jizerských horách.

Jak už se pomalu stává tradicí, i letos jsme využili přátelskou pohostinnost penzionu Ferienhaus v Bedřichově, kterou zajistili manželé Valešovi

Děti si užily plno legrace, ke které přispěly příjemné slunečné dny a kvalitní sníh.

Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění
Dětské soustředění

Společenský ples v Bystřici nad Pernštejnem

Vedení společnosti MEGA a.s. a MEGA - TEC s.r.o. Vás srdečně zvou na tradiční společenský  ples, který se koná v sobotu 12. února 2011 od 19:30 hod. v sále Kulturního domu v Bystřici nad Pernštejnem. Večerem Vás provede Joža Kolár (moderátor rádia Vysočina), k tanci a poslechu zahraje hudební skupina L.I.F. Olomouc, nebude chybět barmanská a ohnivá show, bohatá tombola. Hlavním hostem večera je Petr Rezek. 

 


Vánoční večírek

Ve středu 22. prosince 2010 se konalo v České Lípě již tradiční předvánoční setkání, na které pozval generální ředitel MEGA a.s. Ing. Luboš Novák, CSc. zaměstnance společnosti MEGA a.s. a dceřiných společností. Ve svém bilančním proslovu hodnotil uplynulý rok 2010 velmi pozitivně a zdůraznil upevnění naší pozice jako leadera membránových procesů na světových trzích.
Na závěr poděkoval všem zaměstnancům za dobrou spolupráci a popřál příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2011.

Po uvítacím proslovu následoval vánoční bowlingový turnaj, kterého se účastnilo 8 osmičlenných družstev.

Turnaj DRUŽSTEV:
1. místo
BARVIČKÁŘI (M. Matuška, D. Drahota, M. Tomášek, K. Jiruška, D. Klika, M. Havránek, D. Trnka, M. Řezníček)
2. místo DĚLNÍCI ELEKTRODIALÝZY (J.Cakl, J. Lípa, J. Pechar, J. Pačes, M. Ondruška, V. Fára, D. Štys, V. Beneš)
3. místo KOUMÁCI ( G. Lencová, D. Neděla, J. Křivčík, J. Marek, M. Bobák, M. Stejskal, Z. Štěrba, A. Černín)

Turnaj DVOJIC:
1. místo
D. Klika, K. Jiruška
2. místo  M. Matuška, M. Tomášek

Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek

Novoročenka

Společnost MEGA a.s. přeje šťastné a ničím nerušené vánoční svátky. V novém roce hodně dobrých myšlenek, mnoho chuti do práce a pevné zdraví.

Novoročenka
Novoročenka

Pozvánka - Vánoční večírek 2010

S radostí Vás mohu informovat o tom, že firemní vánoční večírek zaměstnanců MEGA a.s. a  dceřiných společností se uskuteční ve středu 22.12.2010 v BOWLINGOVÉM BARU CENTRAL v České Lípě (http://www.bowlingcentral.cz/).

Pozvánka
Pozvánka

The IDF World Dairy Summit in Auckland, New Zealand

Společnost MEGA a. s. se zúčastnila světového mléčného summitu  v Aucklandu v termínu od 4. listopadu do 11. listopadu.

World Dairy Summit
World Dairy Summit
World Dairy Summit
World Dairy Summit

Říjen 2010 - Studijní materiály k jazykové výuce

Z rozpočtu projetku OP LZZ byly nakoupeny studijní materiály k jazykové výuce – anličtina, ruština, španělština. V příštím roce bude zřízena firemní knihovna, kde budou zaměstnancům k dispozici tyto zakoupené materiály.


Zadávací dokumentace pro výběrové řízení

Zakázka
„Zavedení CRM systému pro MEGA a.s.“

Zadávací dokumentace v PDF ke stažení (41 kB)

Zadavatel: 
MEGA a.s.
Drahobejlova 1452/54
190 00 Praha 9


Školení MS Outlook

V měsíci září proběhlo v rámci projektu OP LZZ školení Outlook pro 21 zaměstanců společnosti MEGA a.s.

Září 2010 Školení Outlook
Září 2010 Školení Outlook

Letní soustředění "Bedřichov 2010"

Opět po roce společnost MEGA a.s. uspořádala ve dnech od 23.8. do 28.8. dětské soustředění pro děti zaměstnanců MEGA a.s. a jejích dceřiných společností.

Děti prožily před začátkem školy nezapomenutelný týden plný sportovních aktivit a nových zážitků. Krásná příroda Jizerských hor nám dovolila pro děti připravit opravdu bohatý program: výlety na kolech v okolí Bedřichova, rafting na Malé skále, návštěvu ZOO v Liberci, lezecký kurz s instruktorem + zkoušku dovedností v lanovém centru Malá skála. Děti vyzkoušely bobovou dráhu v Janově a s nadšením sledovaly zásah vojenské přepadové jednotky, ve které sehrál hlavní roli unesené osoby ing. Luboš Novák, generální ředitel MEGA a.s.

Podle dětí nejsilnějším zážitkem, na který budou dlouho vzpomínat, byla ukázka práce musherky (jízda psím spřežením) Jany Henychové (první cizinky, která kdy dokončila nejsevernější závod psích spřežení planety a třetí nejdelší závod na světe norský Finnmarkslopet 1060km).

Také musíme poděkovat za pěkné přijetí v penzionu Ferienhaus. Všichni jsme se cítili opravdu příjemně.Rádi se tam budeme i nadále vracet.

Bobová dráha v Janově
Bobová dráha v Janově
Trampolína v Janově
Trampolína v Janově
Společné foto
Společné foto
Rafting
Rafting
Rafting
Rafting
Oběd na Malé skále
Oběd na Malé skále
Lanové centrum Malá skála
Lanové centrum Malá skála
Lanové centrum Malá skála
Lanové centrum Malá skála
Lanové centrum Malá skála
Lanové centrum Malá skála
Výlet na kolech v okolí Bedřichova
Výlet na kolech v okolí Bedřichova
Lezecký kurz s instruktorem
Lezecký kurz s instruktorem
ZOO Liberec
ZOO Liberec

Teambuilding

Cyklus manažerského vzdělávání v rámci OP LZZ byl ukončen o víkendu 18.19.6.2010 v rekreačním centru Baldovec tzv. teambuildingem.

Po náročné a mokré cestě se všech 12 účastníků zahřálo "orientačním během po horských střediscích". Úkolem bylo rozeznat 10 druhů nápojů skrytých na různých místech campu Baldovec.

Po obědě následovala motivační hra podle předlohy televizní soutěže Pevnost Boyard v přizpůsobené formě "Pevnost Baldyard". Přítomné ženy si nejvíc "užily" hledání klíče v truhle plné havěti a nepořádku, pánská část si zase prohřála mozkové závity v řešení matematických a logických příkladů. Při lukostřelbě jsme zjistili, že i tato zdánlivě fyzicky nenáročná aktivita může na těle zanechat pěkné modřiny.

Velmi atraktivní a adrenalinem naplněné bylo pro všechny stavění 14 bedniček od coca-coly, které bylo potřeba na sebe řádně postavit, vylézt a postavit se na ně. Skupinové lyže pro šest osob daly zabrat oběma soutěžícím skupinám. Pro další teambuilding však instruktoři budou muset pořídit lyže nové, tyto naši skupinovou váhu jednoduše neunesly. Co bylo v jedné aktivitě handicapem, zúročilo se při večerním "SUMO" představení. Oblečeni do slušivých nafukovacích oblečků zápasníků sumo dostali tak všichni příležitost "vyřídit" si se svým protihráčem staré účty. Divácky velmi atraktivní podívaná, slzy smíchu tekly proudem všem včetně instruktorů.

Druhý den bylo cílem zdolat 23 metrů vysokou dřevěnou horolezeckou věž. Při pohledu na některé kolegy jsme konečně pochopili Darwinovu evoluční teorii. Na lanové centrum se do nejistých výšek odvážili i ti bojácní, za což jim patří náš obdiv. Tím, kdo motivoval ostatní svými výkony byl opět náš generální ředitel, který ve svých 62 letech s přehledem zvládl jak "bedničkovou" soutěž, tak vrchol horolezecké stěny. Jeho neuvěřitelné nasazení  a odvahu mu záviděli všichni jeho mladší podřízení, a tak jsme odjížděli domů s přáním udržet si fyzickou svěžest a stále mladou mysl i v jeho věku.

 

Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding
Teambuilding

MEGA Cup 2010

V termínu 14. - 15. května společnost MEGA a.s. uspořádala pro obchodní partnery a potencionální zákazníky již 10. ročník sportovně-společenské akce MEGA Cup 2010.

Na páteční večer jsme připravili zajímavý program v netradičním prostředí sklárny AJETO. Zde si každý mohl vyzkoušet práci sklářů, pod jejich dohledem vytvořit svůj první skleněný výrobek a na závěr posedět ve stylové Sklářské krčmě.

Hlavní program proběhl v sobotu. Soutěžilo se v mnoha sportovních disciplínách a ti odvážnější mohli vyzkoušet jízdu na dvoukolém vozítku „Segway“. Večer jsme ukončili tancem a poslechem cimbálové muziky Slovácko mladší.

Děkujeme našim partnerům i organizačnímu týmu, že se nenechali odradit chladným počasím a pomohli vytvořit výbornou atmosféru.

Sklářská krčma
Sklářská krčma
Segway
Segway
Závod ve cvrnkání kuliček
Závod ve cvrnkání kuliček
Horolezecká stěna
Horolezecká stěna
Tenisový turnaj
Tenisový turnaj
Golf
Golf
Golfové odpaly
Golfové odpaly
Vyjížďky na koních
Vyjížďky na koních
Večerní raut
Večerní raut
Předávání cen vítězům
Předávání cen vítězům
Předávání cen vítězům
Předávání cen vítězům
Cimbálová muzika
Cimbálová muzika

Manažerské kurzy

Od března 2010 do června 2010 probíhají ve společnosti MEGA a.s. Stráž pod Ralskem manažerské kurzy financované z projektu OP LZZ.

Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy
Manažerské kurzy

Návštěva prezidenta republiky Václava Klause s chotí v Libereckém kraji se odkládá

Návštěva prezidenta České republiky Václava Klause s manželkou Livií Klausovou, která se měla v Libereckém kraji uskutečnit 6. – 8. dubna, se odkládá z důvodu summitu USA a Ruska 8. dubna v Praze. Náhradní termín bude stanoven po jednání zástupců kanceláře prezidenta a Libereckého kraje pravděpodobně na podzimní měsíce.


Prezident republiky Václav Klaus s chotí navštíví MEGA a.s.

Prezident České republiky Václav Klaus s manželkou Livií Klausovou přijedou na pozvání hejtmana Libereckého kraje Stanislava Eichlera na třídenní návštěvu Libereckého kraje ve dnech 6. – 8. dubna 2010. Mimo jiné navštíví v úterý 06.04.2010 v odpoledních hodinách také naši společnost MEGA a.s. Po krátkém přivítání a prohlídce firmy budou seznámeni se střednědobou strategií firem MEGA a.s. a její dceřiné společnosti MemBrain s.r.o.


Podrobný program s časovým rozvržením prezidentské návštěvy bude umístěn na webových stránkách Libereckého kraje www.kraj-lbc.cz.


Ples MEGA a MEGA-TEC 2010

V sobotu 20. února 2010 se v Bystřici nad Pernštejnem konal náš tradiční společenský ples. Letos již osmý. Celým večerem velmi příjemně provázel Joža Kolář, moderátor rádia Vysočina. Předtančení v podání TK OREL Telnice bylo velmi pěkné a profesionální. Hlavním hostem večera byl Petr Spálený, který svým vystoupením zvedl ze židle i skalní netanečníky. K tanci, ale i poslechu hrála skupina L.I.F. Vystoupení šikovných barmanů bylo vyvrcholením celého večera.

Každý, kdo na plese byl se určitě dobře bavil a domů odcházel spokojen s přáním, aby se ten příští vydařil minimálně tak, jako ten právě skončený.

Další fotografie: http:// http://ples.starhard.eu/

Předtančení
Předtančení
Vystoupení Petra Spáleného
Vystoupení Petra Spáleného
Taneční parket
Taneční parket

PROJEKT "VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ MEGA A.S."

Od února 2010 do června 2010 probíhají ve společnosti MEGA a.s. Stráž pod Ralskem počítačové kurzy financované z projektu OP LZZ. Kurzy jsou zaměřené na rozšíření znalostí Excelu, Visia a Projectu.

Projekt OP LZZ
Projekt OP LZZ
projektu OP LZZ
projektu OP LZZ

Tradiční společenský ples se uskuteční v sobotu 20. února od 19:00 hod. v Kulturním domě v Bystřici nad Pernštejnem

Vedení společnosti MEGA a.s. a MEGA - TEC s.r.o. Vás srdečně zvou na tradiční společenský  ples. Pobavit se, zatančit si a prostě pobýt na tradiční zábavě můžete v sobotu 20. února 2010 od 19:00 hod. v sále Kulturního domu v Bystřici nad Pernštejnem. Večerem Vás provede Joža Kolár (moderátor rádia Vysočina), k tanci a poslechu zahraje hudební skupina L.I.F. OLOMOUC a hlavním hostem večera je Petr Spálený. Vstupenky v hodnotě 160,- Kč zakoupíte každý den v pokladně KD.


Lyžařské soustředění 2010

V letošním roce jsme pro děti zaměstnanců MEGA a.s. připravili v termínu od 13.01.2010 do 17.01.2010 čtyřdenní pobyt na horách s výukou snowboardingu. Začátečníci získali základní dovednosti a pokročilí zlepšili svůj styl jízdy.

Užili jsme si spoustu legrace, zajímavých zážitků a doufáme, že příští rok se sejdeme opět v penzionu Ferienhaus (Bedřichov).

Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010
Lyžařské soustředění 2010

PF 2010

Vážení kolegové, dovolte, abych Vám poděkoval za spolupráci v uplynulém roce a do roku nového Vám popřál hodně spokojenosti a úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok 2010 nablízku Vám všem.

Ing. Luboš Novák, CSc.
generální ředetel MEGA a.s.

„Nic, co má v tomto životě velkou cenu, nepřijde snadno.“ – Norman Vincent Peale

 

Novoročenka
Novoročenka

Vánoční večírek 2009

Dne 21.12. 09  proběhl druhý ročník bowlingového turnaje v Bowling Baru Centrál v České Lípě. Příjemné předvánoční setkání zaměstnanců MEGA a.s. a dceřiných společností MemBrain s.r.o. a MEGA-Tec s.r.o. zahájil finanční ředitel Bc. Jiří Truhlář, krátce připomenul aktuální dění v naší společnosti a vize do budoucna.

Turnaje se zúčastnilo deset družstev. Vítězové loňského prvního ročníku – družstvo tvořené z pracovníků Divize povrchových úprav „Barvičkáři“ – obhájili i letos své prvenství před družstvem „Jedničky“, které reprezentovali pracovníci střediska Výroby. Třetí místo obsadilo – pro většinu přítomných dost překvapivě – družstvo Divize membránových procesů „Relax“. Je nutné poznamenat, že za toto družstvo nastoupila nejlepší dvojice turnaje, hradecký pár Tenglerová – Pospíšil (Divize technologií a projektování).

Pořadí ostatních družstev:
4. Jiříčci, 5. Supermontíci, 6. eMBé 1, 7. Dvojky, 8. Správička 2, 9. Správička 1, 10. eMBé 2.

Hodnocení dvojic:
1. Tenglerová – Pospíšil (Relax),
2. Matuška Miroslav – Jiruška (Barvičkáři),
3. Košťál – Peterka (Jedničky),
4. Kinčl – Křivčík (eMBé1), 5. Drahota _ Havránek (Barvičkáři), 6. Tomášek – Trnka (Barvičkáři), 7. Ryklová – Havelka Lukáš (Jedničky), 8. Matuška Roman – Albert (Jedničky), 9. Voborník – Šmejkal (Jedničky), 10. Uruba – Dufek (Supermontíci).

Všem zúčastněným týmům i jednotlivcům děkujeme za „fair play“ hru, přihlížejícím za příjemnou atmosféru a samozřejmě organizátorům za přípravu celé akce.

Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek
Vánoční večírek

IDA WORLD CONGRESS 2009

Firma MEGA a.s. se v termínu 7-12.11.2009 zúčastnila nejvýznamnější mezinárodní konference v oboru „Odsolování a recyklace vod“ IDA WORLD CONGRESS 2009.  Konference, která se tentokrát uskutečnila v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, se nesla pod mottem „Desalination for a better Word“ a přivítala nejvýznamnější světové firmy a odborníky. Společnost MEGA a.s. se prezentovala vlastním stánkem, který byl především zaměřen na nová technologická řešení, která naše vyvinula pro odsolování brakických vod  a recyklaci odpadních vod pomocí elektromembránových procesů.

Prezentace MEGA a.s.
Prezentace MEGA a.s.
Hotel Atlantis - misto konference
Hotel Atlantis - misto konference
Pohled z terasy na Dubaj
Pohled z terasy na Dubaj
Prezentace MEGA a.s.
Prezentace MEGA a.s.

Aquapark Tatralandia 2009

Tak jako každý rok uspořádalo vedení společnosti MEGA a.s. v termínu od 16.08.2009 do 23.08.2009 pro děti svých zaměstnanců týdenní pobyt - tentokrát v největším vodním parku na Slovensku Aquaparku Tatralandia.

Po příjezdu jsme se ubytovali v překrásném areálu HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA v luxusních apartmánech nedaleko Aquaparku, který jsme pravidelně navštěvovali celý týden.

Děti v Aquaparku Tatralandia vyzkoušely mnoho vodních atrakcí, tobogánů, klouzaček, vodních lezeckých stěn. K dispozici měly nejenom velké množství tobogánů, ale i sportovišť a adrenalinových atrakcí jako např. nejdelší horolezeckou lanovou dráhu ve Střední Evropě - Tarzanii. Děti si s obdivem vybraly tu nejnáročnější trasu o délce 470 m, na které musely zdolat 33 překážek ve výšce 7m nad zemí. Prověřily nejenom odvahu, ale i kondici, protože zdolání nejdelší trasy trvalo cca 1,5 hodiny při teplotě vzduchu 30° C. Hned vedle Aquaparku se nachází Western City Šiklův Mlýn, sem děti chodily v době volna a na večerní představení. Rázem se ocitly na Divokém Západě, vyzkoušely rýžovat zlato, jízdu na elektrickém býkovi a zhlédly westernovou show plnou kaskadérských výkonů s pyrotechnickými efekty.

Uprostřed týdne jsme se rozhodli alespoň na jeden den uniknout před horkým a sálavým sluncem vysoko do hor. S velkým úsilím (především těch méně zdatných :-) ) jsme zdolali druhý nejvyšší vrchol Nízkých Tater - Chopok (2024 m). Naši odměnou pak byl nádherný pohled na Nízké Tatry a osvěžení v podobě chladivého vánku a čistého vysokohorského vzduchu.

Foto zde:

Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009
Aquapark Tatralandia 2009

Přednáška na téma "Současný potenciál elektromembránových a integrovaných procesů na světových trzích"

Dne 30.07.2009 se ve společnosti MEGA a.s. uskutečnila přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna na téma „Současný potenciál elektromembránových a integrovaných procesů na světových trzích“

Přednášky a následné debaty o reverzní osmóze, elektrodeionizaci a membránových procesech se zúčastnili odborníci membránových procesů z řad zaměstnanců MEGA a.s. a dceřiné společnosti MemBrain s.r.o.

 

Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna
Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna
Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna
Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna
Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna
Přednáška Prof. Dr. H. Strathmanna

Výběrová řízení – realizace projektu "Vzdělávání zaměstnanců MEGA a.s."

Předmětem zakázky je dodávka notebooků a příslušného softwaru pro realizaci projektu „Vzdělávání zaměstnanců MEGA a.s.“.
Podrobný popis a technická specifikace předmětu této zakázky jsou uvedeny v PDF příloze.
Lhůta pro podávání nabídek je do 14. srpna 2009 do 14:00 hodin.

 1. Dodávka notebooků a příslušného softwaru - podmínky ke stažení (PDF)

Výběrová řízení - realizace projektu "Technologie přípravy membránového granulátu"

MEGA a.s. opětovně vyhlašuje v souvislosti s realizací projektu "Technologie přípravy membránového granulátu" výběrová řízení:

 1. Laboratorní lis s kombinovaným ohřevem a chlazením - podmínky ke stažení (PDF)

Z Kaspického moře dokážeme udělat pitnou vodu, tvrdí čeští odborníci

Přestože Česko nemá k mořím přístup, zdejší experti tvrdí, že by zvládli zbavit soli například celé Kaspické moře. Tuzemská firma patří mezi pět největších firem světa, které se zabývají odsolováním mořské vody.                             Celý článek na:

http://www.novinky.cz/ekonomika/174306-z-kaspickeho-more-dokazeme-udelat-pitnou-vodu-tvrdi-cesti-odbornici.html


Setkání pracovníků povrchových úprav

V pátek 19. června se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnilo první neformální setkání našich významných partnerů a spolupracovníků v oblasti materiálů a technologií pro povrchové úpravy.

I přesto, že nám počasí příliš nepřálo, sportovalo se, diskutovalo, večer pak ochutnávalo dobré víno a k tomu všemu hrála výborná cimbálová muzika Slovácko mladší.

Věříme, že se nám podařilo založit dobrou tradici těchto setkání, a tak nashledanou na tom příštím.

Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav
Setkání pracovníků povrchových úprav

Účastníci propagační jízdy navštívili MEGA a.s.

Každoroční propagační jízda na kolech po Mikroregionu Podralsko po Zelené cyklomagistrále Ploučnice se konala v pátek 19. června za účasti hejtmana LK Stanislava Eichlera a dalších hostů, např. prezidenta Euroregionu Neisse Bernda Lange, evropského poslance za Liberecký kraj Edvarda Kožušníka a starostů mnoha okolních obcí. Během jízdy navštívili mimo jiné i naši společnost MEGA a.s., kde byli seznámeni s historií i současností firmy, prohlédli si prostory společnosti a výrobu.

Oficiální informace server Libereckého kraje: http://www.kraj-lbc.cz/index.php?page=&akt=8295&strana=

Propagační jízda na kolech po Mikroregionu Podralsko
Propagační jízda na kolech po Mikroregionu Podralsko
Propagační jízda na kolech po Mikroregionu Podralsko
Propagační jízda na kolech po Mikroregionu Podralsko

Konference Operačního programu Průmysl a podnikání

V Pražském hotelu TOP proběhla dne 18.06.2009 závěrečná konference Operačního programu Průmysl a podnikání.

Konferenci uspořádal řídící orgán programu, kterým je Ministerstvo průmyslu a obchodu, ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR.

Cílem konference bylo prezentovat výsledky operačního programu a jeho přínos pro rozvoj podnikání a průmyslové výroby v regionech České republiky. Společnost MEGA a.s. převzala prestižní ocenění za nejúspěšnější projekt v programu INOVACE (Kontinuální výroba laminovaných ionexových membrán a jejich další zpracování pro potřeby membránových procesů).

Konference Operačního programu Průmysl a podnikání
Konference Operačního programu Průmysl a podnikání
Konference Operačního programu Průmysl a podnikání
Konference Operačního programu Průmysl a podnikání

The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event

V prostorách společnosti MEGA a.s. se uskutečnil „The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event“

Fotografie zde:

The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event
The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event
The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event
The MemBridge Kick-off meeting and Industrial-Driven event

Světová konference PERMEA 2009

Společnost MEGA a.s. se stala generálním, platinovým, sponzorem celosvětové konference PERMEA 2009, která se bude konat 7.-10. června 2009 v Praze. Tato konference je věnována popularizaci jednoho z našich nosných oborů – membránovým procesům. 

Podrobné informace získáte na http://www.imc.cas.cz/sympo/permea09/ .


Dotační program „Vzdělávej se!“

V měsíci květen probíhá v MEGA a.s. v rámci dotačního programu MPSV ČR „Vzdělávej se!“ odborné školení na podporu vzdělávání zaměstnanců ve firmách, kterých se dotkla obtížná hospodářská situace. Školení je zaměřeno na rozvoj zaměstnanců v dělnických profesích (základy obsluhy osobního počítače, kurzy svařování, atd.)

Školení schválené ÚP v České Lípě je plně hrazeno z prostředků státního rozpočtu České republiky a Evropského sociálního fondu.

Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program „Vzdělávej se!“
Dotační program
Dotační program "Vzdělávej se!"
Dotační program
Dotační program "Vzdělávej se!"
Dotační program
Dotační program "Vzdělávej se!"

Výběrová řízení - realizace projektu "Technologie přípravy membránového granulátu"

MEGA a.s. vyhlašuje v souvislosti s realizací projektu "Technologie přípravy membránového granulátu" tato výběrová řízení:

 1. "Laboratorní lis s kombinovaným ohřevem a chlazením"  - podmínky ke stažení (PDF)
 2. " Vibrační mlýn" - podmínky ke stažení (PDF)
 3. "Linka na kontinuální výrobu membránového granulátu" - podmínky ke stažení (PDF)

 


V době od 16. do 19. března se MEGA a.s. účastnila 7. mezinárodní výstavy „Mléčný průmysl 2009“ v Moskvě

Této výstavy se účastníme pátým rokem a s každým rokem počet návštěvníků našeho stánku neustále roste. Za tuto dobu se mnozí z našich potenciálních zákazníků se stali našimi partnery a přáteli, někteří ale přišli na stánek poprvé. Těší nás, že zájem o zpracování mléčné syrovátky opravdu je, a to nejen z pohledu ekologie, ale i z hlediska získávání příjmu ze zpracování natolik důležité mléčné suroviny jako je mléčná syrovátka. Naši odborníci a technologové získali velké zkušenosti v oblasti technologie na zpracování mléčné syrovátky a dnes aktivně pomáhají mléčným podnikům v hledání řešení mnoha problémů, spojených s bezodpadovým a hospodářsky výhodným zpracováním mléčné syrovátky.


Přednáška na téma „RALEX membranes® v procesu elektroforézního lakování“ na konferenci PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Ing. L. Herudek přednáší referát na téma „RALEX membranes® v procesu elektroforézního lakování“ na konferenci PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV, která se konala 11. – 12. 3. 2009 v kongresovém sále v pražském hotelu Pyramida. Více informací o konferenci na http://www.jelinkovazdenka.euweb.cz

 

Konference - PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV
Konference - PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV
Konference - PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV
Konference - PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Ples MEGA a MEGA-TEC

V sobotu 14. 2. 2009 se v Bystřici nad Pernštejnem konal náš tradiční společenský ples. Celým večerem velmi příjemně provázel Joža Kolář, moderátor rádia Vysočina. Skupina La Quadrilla zatančila několik ukázek irských tanců, šikovní barmani nejen míchali chutné nápoje, ale rovněž předvedli něco ze svého umění přímo na parketu. Hlavním hostem večera byl Petr Muk, který zazpíval své největší hity. K tanci, ale i poslechu hrála skupina L.I.F.
Každý, kdo na plese byl, se určitě dobře bavil a domů odcházel spokojen s přáním, aby se ten příští vydařil minimálně tak, jako ten právě skončený.

Další fotografie najdete zde: http://www.starhard.eu/ples/index.htm

 

Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC
Ples MEGA a MEGA-TEC

Sedmé mezinárodní fórum Mléčný průmysl 2009 v Moskvě

Firma MEGA a.s. se zúčastní 7. mezinárodního fóra "Mléčný průmysl 2009", které se bude konat v době od 16.-19. března 2009 v Moskvě v Mezinárodním Výstavním Centru "Krokus Expo".


Hejtman Libereckého kraje navštívil MEGA a.s.

Dne 02.02.2009 navštívili MEGA a.s. na pozvání generálního ředitele Ing. Luboše Nováka hejtman Libereckého kraje Bc. Stanislav Eichler a jeho náměstek pan Vít Příkaský, RNDr., který je pověřený vedením resortu hospodářského a regionálního rozvoje.

Cílem návštěvy bylo představit naší společnost, a to hlavně formou osobní návštěvy na jednotlivých divizích, seznámit zastupitele Libereckého kraje s plánovanou výstavbou Membránového výzkumně-inovačního centra (MIC) ve Stráži pod Ralskem, který svým rozsahem zapadá do evropského kontextu a přiblížit problematiku získávání finančních prostředků z EU.

Představitelé Libereckého kraje vyjádřili porozumění  a podporu tomuto záměru a konstatovali, že je v naprostém souladu s koncepcí Regionální inovační strategie Libereckého kraje.

Návštěva hejtmana Libereckého kraje v MEGA a.s.
Návštěva hejtmana Libereckého kraje v MEGA a.s.
Návštěva hejtmana Libereckého kraje v MEGA a.s.
Návštěva hejtmana Libereckého kraje v MEGA a.s.

Psali o nás v časopise Czech Business & Trade

Ke stažení v anglické a ruské variantě.

http://www.mega.cz/_download/czech_business_trade_en.pdf

http://www.mega.cz/_download/czech_business_trade_ru.pdf


Společenský ples MEGA a MEGA-TEC

V sobotu 14. 2. 2009 se v Bystřici nad Pernštejnem koná tradiční společenský ples MEGA a MEGA-TEC.

Všichni jsou srdečně zváni.


Bedřichov 2009 – lyžařské soustředění

V termínu od 13.-17.01.2009 absolvovaly děti zaměstnanců MEGA a.s. tradiční zimní soustředění. Velmi příjemné ubytování nám poskytli majitelé pensionu Ferienhaus, kterým tímto děkujeme za spolupráci.

Počasí nám tentokrát dopřálo dostatečnou sněhovou pokrývku v celém Ski areálu Bedřichov. Při výcviku jsme hodně času věnovali pilování carvingového lyžařského stylu a procvičování lyžařských dovedností na různé úrovni. Volný čas dětí byl vyplněn bowlingovým turnajem dvou družstev (děvčata versus chlapci) a  diskotékou s karaoke.

Soustředění proběhlo v pohodové atmosféře a většina dětí si tak vytvořila mezi sebou velmi přátelský vztah.

Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009
Bedřichov 2009

Vánoční večírek v České Lípě

Ve čtvrtek 18.12.2008 proběhl v prostorách BOWLINGOVÉHO BARU CENTRÁL v České Lípě další ze série vánočních firemních turnajů společnosti MEGA a.s. Bowlingový turnaj proběhl ve slavnostní předvánoční atmosféře s rautem pro 120 účastníků.

Družstva byla sestavena z kandidátů jednotlivých divizí, ke hře se připravilo celkem jedenáct týmů po osmi hráčích. Účastníky turnaje přišli během sportovních výkonů podpořit jejich nehrající spolupracovníci.Výkony soutěžících družstev byly značně vyrovnané, avšak první může být pouze jeden. Krásné poháry za první místo z rukou generálního ředitele MEGA a.s. Ing. Luboše Nováka, CSc. převzalo zcela po zásluze družstvo Divize povrchových úprav „Barvičkáři“. V těsném závěsu za ním skončilo družstvo Divize výroby „Jedničky“, na třetím místě se opět umístilo družstvo Divize výroby „Sermontíci“. Celý turnaj se odehrával ve velmi přátelské předvánoční atmosféře.

Všem zúčastněným ještě jednou děkuji za dobrou náladu, kterou si do turnaje přinesli.


Paříž – Disneyland 2008

V termínu od 28.08.2008 do 31.08.2008 uspořádala společnost MEGA a.s. pro děti zaměstnanců výlet do Paříže a Disneylandu.

První den ve Francii byl věnován návštěvě těch nejatraktivnějších míst Paříže – Eiffelova věž, projížďka po Seině, Notre Dame, Montmartre, Sacré Coeur atd. Největším zážitkem pro děti byl celodenní výlet do Disneylandu. Jezdící chodníky nás přivezly do pohádkového světa, kde jsme strávili celý den na řadě báječných atrakcí. Děti si vyzkoušely let do Vesmíru, pobyt ve strašidelném domě, jízdu na lodi mezi piráty, jízdu na divoké horské dráze atd.

Dne 30.08.2008 ve večerních hodinách nás čekal odjezd autobusem a nedělní dopolední příjezd do Čech.

Počasí bylo po celou dobu zájezdu slunečné, což nemalou měrou přispělo ke krásným a nezapomenutelným zážitkům viz foto.

Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008
Disneyland 2008

MEGA Cup 2007/2008

V měsících červen 2007/2008 naše společnost MEGA a.s. uspořádala pro obchodní partnery další ročníky sportovně společenské akce MEGA Cup. Akce se konaly v překrásném prostředí ranče Malevil v Lužických horách. Setkání se zúčastnili jak stávající, tak i potenciální zákazníci. Soutěžilo se v mnoha disciplínách např. tenis, bowling, střelba ze vzduchovky, golf, jízda na koni, horolezecká stěna, čtyřkolky, rotoball atd. Snažili jsme se vytvořit příjemnou atmosféru mezi zaměstnanci naší společnosti a zákazníky. Podle jejich slov je toto společenské setkání důkazem zájmu společnosti MEGA a.s. o své obchodní partnery.

Jak je vidět z fotografií, účastníci se výtečně bavili. Kromě příjemně stráveného víkendu se dozvěděli aktuální informace o nabízených produktech a plánech firmy MEGA a.s. do budoucna.

Všem dodavatelským firmám a zákazníkům děkujeme za účast, zaměstnancům patří poděkování za přípravu.

MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup
MEGA Cup

Ples MEGA a.s.

Dne 16. února pořádá MEGA a.s. každoroční firemní ples v Bystřici nad Pernštejnem. Všichni jste srdečně zváni.


Česká hlava 2007 cena Invence panu ing. Luboši Novákovi, CSc., generálnímu řediteli MEGA a.s.

Dovolujeme si Vám oznámit, že odborná porota z nominovaných laureátů právě udělila v projektu na podporu vědecké a technické inteligence Česká hlava cenu v kategorii INVENCE, ŠKODA Auto a.s. panu ing. Luboši Novákovi, CSc., generálnímu řediteli MEGA a.s., a ing. Miroslavu Blehovi, CSc., z Ústavu makromolekulární chemie AV ČR za výzkum a vývoj ionexových membrán pro membránové procesy v ekologických i výrobních aplikacích.

Cílem projektu Česká hlava je popularizace vědy a zvýšení společenské prestiže českých technických a vědeckých pracovníků coby hlavních tvůrců ekonomické prosperity země. Projekt si klade za cíl dosáhnout společenského povědomí na úrovni jakési národní české "Nobelovy ceny".

Ceny Česká hlava byly laureátům slavnostně předány ve čtvrtek 22. listopadu a záznam ze slavnostního galavečera v hotelu Ambassador odvysílala ČT1 v sobotu 24. listopadu ve 21.35 hod. v pořadu nazvaném Slavní slavným.

Jistě stejně jako autoři projektu a my cítíte, že zájem o práci ve výzkumu, a to jak základním, tak aplikovaném, v České republice neustále klesá. Jedním z důvodů je i malý společenský kredit, který tyto profese mají. Zároveň vědecká a technická vzdělanost české populace roste neuspokojivým tempem, což se stává brzdou rychlejšího ekonomického a sociálního rozvoje země. Smyslem projektu Česká hlava je proto vytvářet povědomí, že naše země může prosperovat jenom tehdy, dokáže-li vychovávat nové Heyrovské a Wichterle a bude je umět i materiálně a společensky ocenit.

Za zaměstnance MEGA a.s. bychom touto cestou rádi poblahopřáli ing. L.Novákovi k tomuto významnému ocenění jeho životního díla a zároveň mu popřáli do dalších let hodně zdraví, štěstí, životního elánu a úspěchů.

Česká hlava 2007
Česká hlava 2007
Česká hlava 2007
Česká hlava 2007
Česká hlava 2007
Česká hlava 2007

MEGA a.s. se společně se španělskou firmou AquaFactory zúčastnila mezinárodní konference o odsolování a opětovném použití vody

MEGA a.s. se společně se španělskou firmou AquaFactory zúčastnila mezinárodní konference o odsolování a opětovném použití vody organizovaném mezinárodní odsolovaní společností IDA "IDA WORLD CONGRESS ON DESALINATION AND WATER REUSE" v Maspalomas na Gran Canaria.

IDA World Congress
IDA World Congress

MEGA a.s. vyhlašuje výběrové řízení “Klimatizace (chlazení) místnosti kontinuální laminace a průmyslové využití odpadního tepla"

Přílohy:

podmínky výběrového řízení (PDF, 300 kB)
zadávací dokumentace: část 1 (PDF, 160 kB), část 2, (PDF, 320 kB), část 3 (PDF, 170 kB).


MEGA a.s. se zúčastní konference Výměna iontů v organických i anorganických membránách v Krasnodaru.

MEGA a.s. se zúčastní konference Výměna iontů v organických i anorganických membránách, kterou organizuje Kubánská státní univerzita v Krasnodaru (Ruská federace) 22.-25. května 2007.


MEGA a.s. stříbrným sponzorem sympózia Laktóza a její deriváty v Moskvě

MEGA a.s. je stříbrným sponzorem mezinárodního sympozia Laktóza a její deriváty, které se uskuteční ve dnech 14.-17. května v Moskvě.


MEGA a.s. nabízí v rámci poradenství v oblasti hydrogeologie, studní a vodních zdrojů výklad aktuální otázky legalizace studní individuálního zásobování podzemní vodou

MEGA a.s. nabízí v rámci poradenství v oblasti hydrogeologie, studní a vodních zdrojů výklad aktuální otázky legalizace studní individuálního zásobování podzemní vodou. Více základních informací naleznete zde.


Společnost MEGA a.s. se účastnila 5. mezinárodní výstavy „Mléčný průmysl 2007“ v Moskvě.

V době od 29. 1. do 2. 2. 2007 se  MEGA a.s. zúčastnila 5. mezinárodní výstavy „Mléčný průmysl 2007“ v Moskvě.

 

Na výstavě byly naší firmou představeny novinky v oblasti zpracování mléčné syrovátky. Ze strany návštěvníků byl projeven největší zájem o elektrodialyzační zařízení pro demineralizaci mléčné syrovátky a technologii výroby tradičních mléčných výrobků na bázi mléčné syrovátky. Za prezentované elektrodialyzační zařízení získala firma MEGA a.s. na výstavě zlatou medaili.

 

Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva
Mléčný průmysl 2007, Moskva

Všeruská vědecko-praktická konference na téma „Co je nového v technice a technologii mléčných výrobků“

V době od 26. do 29. září 2006 se ve městě Adler konala Všeruská vědecko-praktická konference na téma „Co je nového v technice a technologii mléčných výrobků“, které se účastnili i zástupci firmy MEGA a.s., v čele s generálním ředitelem L. Novákem. Konference se zúčastnilo více než 350 zástupců mlékáren a výrobních společnosti z Ruska, Ukrajiny, Itálie, Německa. Představitelé MEGA a.s. prezentovali nové směry ve zpracování mléka a mléčné syrovátky s použitím membránových technologií. Poté oficiálně oznámili, že bylo v Ruské federaci uvedeno  do provozu první elektrodialyzační zařízení na demineralizaci mléčné syrovátky vyrobené ve firmě MEGA a.s., a to v OAO „Kuzbasskoncervmoloko“ . Zařízení, která využívají membránových technologií, se těšila velkému zájmu výrobců, kterým toto umožňuje ekonomicky efektivně zpracovávat mléčnou syrovátku. Konzervované mléko vyrobené pomocí elektrodialyzačního zařízení MEGA a.s., které dodal do soutěže mléčných výrobků generální ředitel OAO „Kuzbasskoncervmoloko“  V.A. Barsokuv, bylo oceněno zlatou medailí za vysokou kvalitu a vytříbenou chuť.

 

konference
konference

Letní membránová škola

MEGA a.s. prezentovala 7.9. svoje aktivity v oblasti aplikace membránových procesů účastníkům "Letní membránové školy - Smart materials" (XXIII EMS Summer School on Membranes - SMART MATERIALS - http://www.imc.cas.cz/sympo/emsss/index.html ), kterou spolupořádal Ústav makromolekulární chemie AV ČR ve dnech 3.do 6.9.2006 v Praze. Zájemci o obor membránové technologie měli možnost seznámit se s výrobou heterogenních iontoměničových membrán, zázemím vlastního výzkumu a vývoje. Po diskuzi s odborníky ze společnosti MEGA a.s. navštívili nedaleký zámek Lemberk.

Studenti
Studenti

Oznámení o konání náhradní valné hromady

Představenstvo akciové společnosti
MEGA a.s.IČ 44567146se sídlem Drahobejlova 1452/54, 190 00 Praha 9zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vl. 9113

svolává

náhradní valnou hromadu,která se koná dne 30. června 2006 v 8:00 hodinna pobočce společnosti na adrese Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem

Pořad jednání valné hromady:

 1. Zahájení a kontrola usnášeníschopnosti valné hromady
 2. Volba orgánů valné hromady (předsedy, zapisovatele, dvou ověřovatelů zápisu a osob pověřených sčítáním hlasů)
 3. Řádná účetní závěrka za rok 2005, výsledek hospodaření za r. 2005, návrh na rozdělení zisku za r. 2005
 4. Zpráva představenstva o podnikatelské činnosti společnosti za rok 2005 a o stavu jejího majetku
 5. Zpráva dozorčí rady o výsledcích její kontrolní činnosti, stanovisko dozorčí rady k roční účetní závěrce za rok 2005 a k výsledku hospodaření za r. 2005, seznámení s výrokem auditora
 6. Schválení řádné účetní závěrky společnosti za rok 2005, schválení návrhu na rozdělení zisku za r. 2005
 7. Závěr
 8. Prezentace a zápis účastníků do listiny přítomných akcionářů bude probíhat od 7:30 hodin v místě konání valné hromady. Akcionáři se při registraci prokáží platnými doklady totožnosti, originály akcií a právnické osoby i výpisem z obch. rejstříku (ne staršího 3 měsíců). Náklady spojené s účastí na valné hromadě si akcionář hradí sám. Řádná účetní závěrka za rok 2005 a Zpráva o vztazích mezi propojenými osobami je k nahlédnutí v místě konání valné hromady, na sekretariátu GŘ, v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin.

  Hlavní údaje z řádné účetní závěrky za r. 2005 v tis. Kč (auditované bez výhrad):
  Zisk po zdanění 22.728
  Aktiva netto 214.504
  Vlastní kapitál 87.977
  Stálá aktiva 120.878
  Obrat 297.200
  Oběžná aktiva 107.290

  Ing. Luboš Novák, CSc.
  předseda představenstva MEGA a.s.


|<  <  Strana 1/2  >  >|

© 2006 MEGA a.s., Czech Republic, EU

 mapa serveru, vytvořil QARTIN s.r.o.

sídlo, fakturační adresa
MEGA a.s.
Drahobejlova 1452/54
190 00  Praha 9 – Vysočany
Česká republika

korespondenční adresa
MEGA a.s.
Pod Vinicí 87
471 27  Stráž pod Ralskem
Česká republika

telefon: +420 487 888 111
fax: +420 487 888 102
e-mail: info@mega.cz