Nabídka práce MEGA výroba

Nabídka práce — Dělník/dělnice - obsluha strojů

Pracujte ve skupině firem MEGA

 

Hledáme operátory/operátorky výroby pro obsluhu strojů.

Co získáte?
 • Práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru.
 • Měsíční mzdu 24.000 - 28.000,- Kč + čtvrtletní odměny, příplatky.
 • 5 týdnů dovolené.
 • 37,5 hodinovou pracovní dobu v třísměnném provozu.
 • Příjemné pracovní prostředí.
 • Náborový příspěvek 5.000,- Kč.
 • Dotované stravování ve vlastní jídelně, den volna navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecký program Vodafone, odměny k výročím, příplatky za odpolední směnu, MAKRO karta.
Jak si vás představujeme
 • Máte výuční list.
 • Dokážete samostatně pracovat na jednoduchých strojích.
 • Jste ochotný(ochotná) pracovat ve vícesměnném provozu.
 • Máte dobrý zdravotní stav.
Místo výkonu práce: MEGA | Stráž pod Ralskem
Termín nástupu:
Více informací: Věra Lysá, 775 018 384

Doprava do zaměstnání: Firma nezajišťuje centrální svoz. Dopravu si řeší zaměstnaci po dohodě mezi sebou osobními vozidly, a to ze směru Česká Lípa a Liberec.

Máte zájem? Napište nám!

Vaše osobní údaje, které jste zde vyplnil(a) a které jsou obsahem Vámi přiložených dokumentů (dále jen „osobní údaje“), budou využity za účelem realizace výběrového řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si přejete, abychom Vás oslovili s nabídkami dalších volných pozic, je třeba udělit souhlas k zpracování osobních údajů za tímto účelem (viz níže).

Poučení: Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům MEGA a.s. a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Beru na vědomí, že v souvislosti se zpracováním svých osobních údajů mám tato práva (i) požadovat od správce přístup k osobním údajům, které se mě týkají, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů, (ii) kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, a to např. zasláním e-mailu nebo dopisu na adresu správce (tím není dotčena zákonnost zpracování založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním), (iii) podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů [zobrazit více].

Dále do našich řad hledáme

Díky vlastnímu vývoji máme důležité části výroby a technologie sanace ekologických škod patentované. Nejsme montovna nebo jen výrobce dílů, ale máme v rukách celou technologii, která pomáhá snižovat znečištění přírody a šetří zdroje. Naše práce dává smysl! Do našeho týmu právě hledáme posily na tyto pozice:


MEGA a.s., pobočka Stráž pod Ralskem

Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem

Zajímá mě pozice Montér junior

MemBrain s.r.o.

Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem

Zajímá mě pozice Laborant specialista

MEGA a.s., pobočka Praha - divize vodního hospodářství

Ke Klíčovu 191/9, 190 00 Praha 9 Vysočany

Zajímá mě pozice Projektový manažerProč pracovat v MEGA a v MemBrain

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v nových moderně vybavených budovách. Svých zaměstnanců si vážíme, a proto jsme pro vás připravili nadstandardní balíček benefitů.