Tailored service to take care of your technology

Pečujeme o vás

Služby a servis pro vaše technologie

Veškerá péče, kterou potřebuje, v balíčcích podle vašich potřeb.

Specialista je k dispozici na telefonu i na e-mailu.

Soustřeďte se na svůj tržní segment, my se vám postaráme o technologii.

Co je MEGA Care

More ingredients, less waste

Dohled, servis a pravidelné kontroly

MEGA Care omezuje odstávky na nezbytné minimum. Díky aktivnímu monitorování, preventivní údržbě a úpravám procesu na dálku můžeme předcházet nečekaným výpadkům. Pravidelné prohlídky v místě instalace obsahují až třídenní testování v plné zátěži. Vzorky membrán odesíláme do laboratoře, abychom vyloučili předčasné usazování minerálů a biologické znečištění. Optimální výkon vaší technologie je tak zajištěn díky celkovému vyhodnocení stavu jednotky.

Co umíme

Produkty a služby

Zavolejte nám kdykoliv budete mít pocit, že něco není v pořádku. Naši specialisté s vámi zjistí, co se děje, a společně problém vyřešíte.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

V případě nečekaných událostí naši specialisté okamžitě vyrazí na cestu. Na místě, u technologie, mohou nejlépe zjistit, co se děje, a případný problém rychle vyřešit.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Naše technologie jsou prakticky bezobslužné, vyžadují pouze lidský dohled, ne plnou obsluhu. Demineralizace i reverzace jsou automatické, stejně jako automatické čištění CIP. Vaše zaměstnance zaškolíme u vás, přímo u jednotky, kterou budete používat. Díky tomu budou mít přehled o základní obsluze, diagnostice a údržbě. Doporučujeme toto školení opakovat jednou ročně, abyste neztratili cvik a byli připraveni i na mimořádné situace.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Při pravidelné prohlídce provedeme podrobné vyhodnocení stavu technologie a můžeme odhalit zárodek budoucího problému dříve, než se projeví naplno. Vzorky membrán odešleme do laboratoří Membránového inovačního centra, abychom zjistili známky předčasného zanášení. Na závěr návštěvy vám předáme hodnocení stavu technologie a doporučení.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Naše jednotky se ve velké míře o sebe starají samy. Senzory hlídají proud, napětí, průtoky, vodivost a další důležité hodnoty každou sekundu. Pokud se hodnoty dostanou mimo nastavené meze, jednotka upozorní specialisty v monitorovacím centru, kteří podle ostatních ukazatelů vyhodnotí, jestli jde o jednorázovou výchylku nebo upozornění na přicházející problém. V takovém případě se s vámi spojíme a problému společně předejdeme.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Ať máte elektrodialýzu, elektrodeionizaci nebo elektroforézu, o vaši technologii je postaráno během záruční doby i po jejím uplynutí. Po úvodním zprovoznění budeme během záruční doby jezdit na pravidelné prohlídky, abychom udrželi vysoký výkon technologie a doladili nastavení podle vašich potřeb. Ale po uplynutí záruky na to nezůstanete sami. Připravili jsme balíčky servisních služeb pro různá průmyslová odvětví, takže si vyberete, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Pokud nemáte k dispozici prostory na revizi svazku, postaráme se o něj v našem servisním centru. Zajistíme dopravu, rozebrání, kontrolu, výměnu starých součástí a složení. Po kompletaci svazku otestujeme jeho parametry a vystavíme mu ED Stack Passport.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Naše technologie jsou prakticky bezobslužné a vyžadují pouze dohled, jiné ze své podstaty potřebují i obsluhu. Pokud je to pro vás aktuální, můžeme kromě dodávky technologie personálně zajistit i její běžný provoz.

Mám zájem o tyto služby
Mám zájem o tyto služby

Reference

Lactroprot dairy food testimonial

Lactroprot Dairy food

“Elektrodialýzu MEGA máme od roku 2013. Díky službám MEGA Care se můžeme plně soustředit na rozvoj trhu a nestarat se o údržbu technologie.”

Mr. Georg Ruchti,
ředitel Lactoprot Dairy Food

Zeptat se na projekt
Zeptat se na projekt

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Jan Fajgl

Jan Fajgl

Vedoucí zákaznického servisu

+420 720 965 195 jan.fajgl@mega.cz
Linda Kapetanovicova

Linda Kapetanovičová

Obchodní manažer

+420 720 958 690 linda.kapetanovicova@mega.cz
Dominik Ambrož

Dominik Ambrož

Vedoucí oddělení

+420 725 491 322 dominik.ambroz@mega.cz
Další kontakty